Novinka Efekt lupa
 

Ohňostroj Snowboarder 25 ran

 

Máte zájem o větší balení?

1 CTN = 12 ks

NEC = 157,5 g

Dostupnost Vyprodáno (> 10 ks)
178 Kč
147 Kč bez DPH
   
Kód produktu CLE4028SN
Kategorie Malé a levné ohňostroje
 
Ohňostroj Snowboarder

Ohňostroje jsou nejvyhledávanější hlavně hlavně během vánočních svátků a oslav Nového roku. Můžete je však použít i u příležitosti jných speciálních událostí, jako jsou oslavy narozenin, svatby nebo firemní večírky. Zábavní pyrotechnika dokáže zpestřit každou párty.

Efekt zábavní pyrotechniky Snowboarder

Kompaktní ohňostroj Snowboarder je doprovázený různobarevnými efekty. Tento ohňostroj vypálí do vzduchu 25 ran ráže 20 mm, celá show trvá 30 vteřin.

Podívejte se na video ohňostroje Snowboarder:

Bezpečnost zábavní pyrotechniky:

Při používání zábavní pyrotechniky vždy myslete na své bezpečí a na bezpečí svého majetku. Dodržujte pokyny v návodu a s pyrotechnikou manipulujte opatrně. Zábavní pyrotechniku skladujte s ohledem na to, že se jedná o hořlavý materiál. Po expiraci pyrotechniku nepoužívejte.

Rozměry produktu: 

Délka: 12 cm

Výška: 12,5 cm

Šířka: 12 cm 

Kategorie nebezpečnosti: 2
Hledáte jiný ohňostroj?

Prohlédněte si všechny ohňostroje v naší nabídce. V našem internetovém obchodě se zábavní pyrotechnikou najdete širokou nabídku ohňostrojů různé délky trvání a s různými efekty za ty nejlepší ceny.

Pyrotechnické výrobky tř. 1.3G – UN0335

NEBEZPEČÍ: Zákaz kouření! Výbušnina: nebezpečí požáru, tlakové vlny nebo zasažení částicemi. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.  Nevystavujte obrušování/nárazům/tření. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle. V případě požáru: vykliďte prostor. Kvůli nebezpečí výbuchu haste z dostatečné vzdálenosti. Požár NEHASTE, dostane-li se k výbušninám. Nebezpečí výbuchu. Uchovávejte pouze v původním balení. Odstraňte obsah/obal odevzdáním k likvidaci oprávněné osobě.

Vybuch

Hmotnost 1.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.